Державну та комунальну землю продаватимуть за допомогою електронних аукціонів

25 вересня перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павло Кухта взяв участь у конференції «Мала приватизація.

Цифровізація управління державними ресурсами», яка була присвячена обговоренню перших результатів малої приватизації та можливостям розширення застосування електронних інструментів у розподілі обмежених державних ресурсів.

Під час свого виступу Павло Кухта зазначив, що цифрові технології, зокрема електронні аукціони, можуть швидко забезпечити лібералізацію державного управління в економічній сфері.

«Україна має достатньо можливостей, щоб швидко здійснити процес лібералізації державного управління в економічній сфері. Для цього потрібно забезпечити прозорий, конкурентний та ефективний розподіл активів, якими управляє держава із застосуванням цифрових технологій, таких як електронна торгова система «Прозорро.Продажі», - зазначив перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Також Павло Кухта наголосив, що Мінекономіки розглядає дворівневу електронну систему «Прозорро.Продажі» як ключовий інструмент для забезпечення прозорого продажу державних та комунальних земель після запуску ринку землі. Також у планах Міністерства – використання цифрових інструментів для побудови нових ринків, таких як ринок оренди державного та комунального майна, концесії, ринок праці та інших.

«Застосування електронних аукціонів забезпечить державі ефект щонайменше у чотирьох важливих аспектах: ми підвищимо конкуренцію та забезпечимо рівний доступ усіх бажаючих до аукціонів, збільшимо надходження до державного бюджету та знімемо з нього зайве навантаження, пов’язане із неефективним управлінням державним майном, а також створимо базу даних, щодо всіх правочинів державного та комунального майна», – підкреслив Павло Кухта.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT