Про компанію

Про Софтлайн ІТ

ТОВ "Софтлайн ІТ" (ЄДРПОУ 37962095) — розробник інформаційних систем на замовлення, системний інтегратор, постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій. Ми працюємо під зареєстрованою торговельною маркою Softline.

Softline Defence — підрозділ ТОВ "Софтлайн ІТ", створений у 2015 році. Він розробляє та розвиває платформу UnityBaseDefense.

Це версія відомої української платформи UnityBase, яка відрізняється виконання підсилених вимог щодо захисту інформації. Оскільки під час розробки було значною мірою використано досвід армії США зі створення інформаційних систем за стандартами НАТО, було обрано назву у варіанті американської версії англійської мови — Defense (Defence — оборона у версії британської англійської мови).

Досвід та компетенції

За роки роботи компанії, фахівці Софтлайн ІТ реалізували понад 1000 успішних проєктів в Україні та за кордоном. Співробітникам компанії належать понад 150 авторських прав на розробку програмних продуктів та масштабних програмних комплексів.

Програмні продукти компанії пройшли сертифікацію в Держспецзв'язку України та отримали експертні висновки щодо відповідності вимогам технічного захисту інформації з рівнем гарантій Г-3 згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

У нас є унікальний досвід розробки та впровадження складних інформаційно-аналітичних систем національного масштабу. Серед них важливу роль відіграють системи, створені в інтересах безпеки та оборони України.

Політика якості

Ключовою компетенцією ТОВ "Софтлайн ІТ" є виробництво програмного забезпечення і надання IT послуг для клієнтів. Ми націлені на завоювання лідируючих позицій на ринку України. Політика якості відповідає цілям компанії та контексту організації.

Для реалізації цілей і політики якості в компанії реалізована і постійно вдосконалюється Система Менеджменту Якості. Компанія "Софтлайн ІТ" спрямовує всі зусилля на безперервне вдосконалення персоналу, засобів виробництва і процесів для підвищення рівня якості послуг, що надаються.

Ключовими твердженнями політики є:

 • повне та адекватне задоволення потреб замовників;
 • слідування прийнятій технології виробництва продукції та надання послуг;
 • дослідження і використання сучасних інформаційних технологій;
 • підвищення надійності та якості нашої продукції;
 • безперервне зростання професійного рівня і кваліфікації всіх співробітників;
 • партнерство між усіма учасниками проєктів та тісна співпраця з замовниками;
 • залучення кожного співробітника компанії до досягнення цілей у сфері якості;
 • використання кращих практик проєктного менеджменту та гнучких методологій;
 • організація виробничих процесів відповідно до ISO 9001:2015.
fa fa-users
0
ВЛАСНИХ РОЗРОБОК
fa fa-files-o
0
ВПРОВАДЖЕНЬ
fa fa-calendar
0
ПОЧАТОК РОБОТИ
fa fa-handshake-o
0
ПАРТНЕРІВ

Компанія має спеціальні дозволи, ліцензії та свідоцтва:

 • Спеціальний дозвіл Служби безпеки України №КВ2-2022-55 виданий 27 вересня 2017 року (діє до 01.03.2025 р.) на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею.
 • Ліцензія Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України №419784 серія АВ видана 25 липня 2008 року на розроблення, виробництво, використання, експлуатацію, сертифікаційні випробування, тематичні дослідження, експертизу, ввезення, вивезення криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації, надання послуг в галузі криптографічного захисту інформації.
 • Свідоцтво про внесення до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення.

Місія та візія

Наша команда ІТ-експертів вже багато років створює інформаційні системи високого рівня складності.

Забезпечувати клієнтів у державного та комерційному секторах інноваційними інформаційними системами, які економлять ім час та кошти завдяки автоматизації рутинних процесів.

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.