Держпослуги для бізнесу: топ-11 популярних онлайн-сервісів

Софтлайн ІТ на основі інформації Державного агентства з питань електронного урядування склала рейтинг з 11 найбільш популярних державних онлайн-послуг.

11 місце: Послуги для ФОПів

Реєстрація

Дозволяє подати заяву про державну реєстрацію фізособи підприємцем і на застосування спрощеної системи оподаткування. Також можна завантажити виписку про реєстрацію з Єдиного державного реєстру в персональному кабінеті "Онлайн-будинок юстиції" або за допомогою пошуку в розділі "Інформація з реєстрів".

Внесення змін

Через інтернет можна внести зміни тільки у відомості, зміна яких не вимагає сплати адміністративного збору: паспортні дані, громадянство, види діяльності, реєстраційний номер облікової картки платника податків, контактна інформація.
Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після їх надходження.

Припинення діяльності

Послуга дозволяє подати заяву через інтернет про державну реєстрацію припинення фізичною особою її підприємницької діяльності. ФОП позбавляється статусу підприємця з дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

10 місце: Виписка з реєстру платника ПДВ

У виписці вказані: ПІБ платника, індивідуальний податковий номер, дата реєстрації, види діяльності аграрного підприємства зі спеціальним режимом оподаткування, дата внесення запису про види діяльності.

9 місце: Виписка про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні ділянок, орендної плати за ділянки державної і комунальної власності, втрат аграрного і лісового виробництв, вартості ділянок площею понад 50 га для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд.

8 місце: Інформація про осіб, які переглядали відомості про право власності на земельну ділянку

Послуга дозволяє власнику земельної ділянки дізнатися, хто і коли переглядав відомості про його земельну ділянку.

7 місце: Повідомлення про об'єкти оподаткування (форма №20-ОПП)

Форму №20-ОПП потрібно подавати в разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування: типу, найменування, розташування, стану. Обов'язок надавати дані про об'єкти оподаткування встановлений і для юридичних, і для фізичних осіб.

6 місце: Погодження проектів землеустрою

Послуга дозволяє сертифікованому інженеру-землевпоряднику через інтернет подати в Держгеокадастр на узгодження проект відведення ділянки. Проекти щодо відведення ділянок розробляють в разі зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок.

5 місце: Довідка про відсутність заборгованості

Послуга дозволяє отримати довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів та платежів. Довідка містить інформацію про відсутність заборгованості з податкових та інших платежів до бюджету.

Довідка формується автоматично за даними інформаційних систем ДФС. При наявності у платника податкового боргу, навіть в розмірі 1 копійки, автоматично буде сформована відмова в наданні довідки.

4 місце: Реєстрація земельної ділянки

Державна реєстрація земельних ділянок — це процедура закріплення прав власників землі та землекористувачів на земельні ділянки на підставі документів, що підтверджують ці права. Для реєстрації необхідно подати відповідну заяву.

3 місце: Витяг про земельну ділянку

Послуга дозволяє отримати виписку з кадастру. Це документ, що підтверджує внесення даних про ділянку до земельного кадастру.

Виписка необхідна при реєстрації ділянки в Державному земельному кадастрі, в тому числі під час присвоєння кадастрового номера, і при здійсненні операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, успадкування).

2 місце: Відомості про власника землі

Послуга дозволяє отримати інформацію про суб'єкта майнового права в Державному земельному кадастрі.

1 місце: Транспортні засоби в розшуку

Послуга дозволяє перевірити, чи перебуває авто в розшуку. Пошук здійснюється за номером державного реєстраційного знака або VIN-номером (номер кузова).

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT