Додаткова реальність від Microsoft: Пентагон починає ІТ-революцію

Пентагон оголосив про укладення 10-річного контракту з Microsoft на загальну суму у 21,8 млрд доларів у рамках програми Integrated Visual Augmentation System. Вона передбачає інтеграцію сучасних технологій додаткової реальності для всіх підрозділів армії США. Зокрема, мова йде про постачання спеціальної армійської версії окулярів HoloLens 2, які об’єднують інформаційний та реальний простір. Простою мовою, завдяки цьому звичайні бійці можуть бачити розвідувальну інформацію, мапи місцевості, плани будівель, накази та всю іншу інформацію, яка буде накладатись на реальність.

А також легко перемикатися між нічним та денним баченням, транслювати відео з камери, яке буде доступне командуванню, а також використовувати їх для тренувань.

Перші прототипи цієї розробки були створені у 2018 році, а тепер, як йдеться в офіційній заяві армії США від 31 березня цього року, відбудеться перехід до серійного виробництва та широкого застосування.  

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT