"Дзвін-АС", "Нептун", боєприпаси та Bayraktar TB2: як проходить переозброєння української армії

Для Збройних Сил України та оборонної промисловості зараз стоїть питання не просто чисельного переозброєння, але й також - технологічного "стрибка". Про це повідомляє Defense Express.

Досвід війни між Україною та РФ, що триває уже сьомий рік, і також - досвід недавньої війни між Азербайджаном та Вірменією за Нагірний Карабах засвідчують, що наша країна має змінити свій підхід до переозброєння Збройних Сил. Як саме - директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець обговорив у інтерв’ю шеф-редактору порталу "Хвиля" Юрію Романенко. 

Замість ставки на кількість особового складу та озброєння в рамках моделі "малої радянської армії", українське військо має стати високотехнологічним, тобто - оснащене високоточною ракетною зброєю, ударними безпілотними комплексами, засобами розвідки та протидії ворожим системам радіоелектронної боротьби, системами автоматизованого управління військ. 

Окремі успіхи в цьому напрямку вже є: наприклад, Військово-Морські Сили України в цьому році мають отримати перші ракетні комплекси "Нептун".

Але є і свої гучні проблеми: наприклад, Міноборони зупинило роботи по автоматизованій системі управління військами "Дзвін-АС", що до того пройшла успішну апробацію під час навчань різного рівня, котрі відбулись протягом 2019-2020 років.

Досі незакритою є прогалина з організацією виробництва в Україні боєприпасів для потреб Збройних Сил України.

І загалом – експертна спільнота та суспільство досі не розуміє, за якою саме моделлю будівництва будуть розвиватись Збройні Сили України в наступні роки. 

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT