Фахівці Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA посіли друге місце у міжнародних навчаннях з кібербезпеки Cyber Shield 2019

Дводенні навчання розпочалися 19 грудня в Анкарі (Туреччина). Захід відбувається за підтримки Міністерства транспорту та інфраструктури й інформаційно-комунікаційних технологій Туреччини та Міжнародного союзу телекомунікацій (ITU).

Під час навчання Cyber Shield 2019 представники від 17 країн світу взяли участь у технічних заходах із кібербезпеки. Протягом двох днів учасники відпрацьовують різні сценарії найбільш поширених типів кібератак. Крім того, учасники відпрацьовують вправи із захисту об’єктів критичної інфраструктури та складні загрози кібербезпеки, з якими можуть зіткнутися установи та організації.

Навчання Cyber Shield 2019 покликані підвищити можливості реагування на кіберінциденти, розширити розуміння кібер-ризиків та пов’язаних з цим наслідків, забезпечити взаємодію серед міжнародних суб'єктів забезпечення кібербезпеки, насамперед національних команд CERT.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT