ФБР визнало будь-які російські додатки потенційною загрозою

ФБР визнало всі російські додатки, а не тільки FaceApp, «потенційної контррозвідувальної загрозою». Загроза полягає в тому, що у ФСБ є «потужні можливості» щодо доступу до даних користувачів, йдеться у відповіді американської розвідки на звернення сенатора від демократичної партії Чака Шумера.

Запит Шумера був пов'язаний з FaceApp — російським додатком, що увійшов до топів App Store і Google Play по всьому світу. Додаток дозволяє зістарювати людину на Селфі.

Сенатор в своєму запиті заявив, що FaceApp вимагає надати «повний і беззастережний доступ до особистих фотографій і даних» користувачів — і попросив ФБР оцінити його безпеку.

У відповіді ФБР говориться, що відомство вважає потенційною загрозою всі програми, розроблені російськими компаніями. В американському відомстві пояснюють таку позицію тим, що у російських спецслужб є можливість для віддаленого доступу до всіх комунікацій і серверів в російських мережах — при цьому їм не обов'язково звертатися до інтернет-провайдерів.

Крім того, відзначають в бюро, потенційною загрозою визнано збір даних користувачів за межами Росії.
Image
Image

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT