Карантин через коронавірус в Україні: чи витримає додаткове навантаження інтернет

В Україні продовжується загальнонаціональний карантин. Заборонено відвідувати масові заходи, призупинено навчання у школах тощо. Тож більшість змушені залишитися вдома, це може істотно збільшити навантаження на інтернет-трафік.

Однак, найбільші українські провайдери заявляють, що готові до такого навантаження, передає tech.liga.net.

Зокрема, у Vodafone запевнили, що навантаження під час карантину не перевищить навантаження новорічних свят. Пікові обсяги припадають чотири святкові дні Нового року та Різдва. Такої ж позиції дотримується у lifecell, там теж розглядають сценарій, до якого вдаються під час свят.

Мобільний оператор Київстар також готуються до збільшення навантаження. За прогнозами, воно складе 5-10%. Такий показник для компанії не є критичним.

У Волі прогнозують збільшення трафіку вдень через зростання стріміногового відео.Та там теж запевняють, що їхня мережа має достатній запас – в Києві вона не перевищує 48%.

"Мережі в інших містах, де є представництво Волі, також готові до додаткового трафіку", – розповів технічний директор компанії Віталій Лакей.

Про надійність українського інтернету в умовах, коли значній частині українців доведеться працювати віддалено, говорить і керівник відділу системної інтеграції Intecracy Group Сергій Прокопенко. Він переконаний, що проблем не виникне, а робота вдома суттєво не збільшить навантаження на інтернет-канали.

"Для віддаленої роботи використовуються додатки remote desktop, які спеціально розроблялися і використовують мінімум трафіку. Якщо ж говорити про додатки для роботи, то вони не створюють істотного навантаження на інтернет-канали. Більш істотне навантаження відбувається під час перегляду відео і фотографій, прослуховування музики. Інтернет від цього "не впаде", але якість контенту знизиться — відео, наприклад, може транслюватися з перебоями", — відзначає він у коментарі для delo.ua.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT