Міністерство цифрової трансформації презентувало E-Gov портал і додаток "Дія"

Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд проекту "держава в смартфоні" - портал і додаток "Дія". Презентація відбулася на International IT Forum 2019 за участю віце-прем'єра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова і власника міжнародного креативного агентства Fedoriv.
"Дія" - це додаток і сайт, що об'єднають в єдиному електронному вікні усі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. "Дія" зможе максимально спростити і прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник особисто взагалі не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу", - написав Федорів у Facebook.
Як приклад, засновник агентства розповів, що в "Дії" кількість полів для заповнення при реєстрації ФОП онлайн вдалося скоротити з 58 до 12.

За його словами, додаток і сайт стануть доступні онлайн уже протягом найближчих місяців.

Крім того, Федорів додав, що розробку бренду здійснено за рахунок міжнародних донорів.
Image
Image
Image
Image

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT