На PSM Awards 2020 компанії Concord Fintech Solutions посіли перші місця

Три компанії, які формують інфраструктуру фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, посіли призові місця в номінаціях конкурсу PaySpace Magazine Awards 2020. Крім того, журі та експерти премії також відзначили проєкт ConcordBank IconBridge як «Найкращий techfin-проєкт».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила засновниця екосистеми Олена Сосєдка.

«Усі компанії та проєкти екосистеми Concord Fintech Solutions – це в першу чергу люди. Дві перемоги й призові місця в ще двох номінаціях на PSM Awards 2020 року – доказ високої експертності у фінтех-індустрії», – зазначила засновниця екосистеми.

Місця в номінаціях PaySpace Magazine Awards 2020 розподілилися таким чином:

1-е місце в номінації «Найкращий процесинговий центр» отримав незалежний ПЦ Procard.

1-е місце в «Найкращий techfin-проєкт» одержав продукт ConcordBank – IconBridge.

2-е місце в «Найкращий банк-еквайр» – банк ConcordBank.

3-е місце в «Найкращий партнер інтернет-магазинів з приймання платежів» – платіжний сервіс ConcordPay.

Нагадаємо, що Concord Fintech Solutions – це перша в Україні відкрита фінтех-екосистема, у межах якої учасники фінансового ринку можуть створювати й розвивати власні фінтех-проєкти.

Єдину інфраструктуру екосистеми формують банк ConcordBank, незалежний процесинговий центр ProCard, платіжний сервіс ConcordPay, IT-компанія MustPay, білінгова система MassPay, які надають різноманітні рішення на ринку, а також ряд глибинних експертиз команд. Крім того, у межах CSR-політики важливе місце в екосистемі посідає digital-біржа благодійності «ДоброДій», яка надає підтримку дітям з важкими захворюваннями й реалізує інші соціально важливі проєкти.

IconBridge – продукт ConcordBank. Techfin-рішення, яке містить модуль токенізації для додавання карти в гаманці за допомогою інтернет-банкінгу та модуль для керування токенами для співробітників банку.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT