Онлайн-сервіси для дистанційної роботи: що бізнес може використовувати безкоштовно

Месенджери

Slack

Тут є безкоштовна версія і платна підписка. Тут можна спілкуватися в окремих каналах по жанрах чи командах, а також з окремими користувачами, писати коментарі до повідомлень. Є голосовий зв'язок і інтеграція з документами Google, Dropbox, Trello і т.д. У безкоштовної версії можна дзвонити тільки окремим користувачам, в платних - від 15 осіб і більше.

Discord

Це - безкоштовний голосовий та відеочат, працює в браузері і як окремий додаток. Спочатку розрахований на геймерів, але чому б не використовувати його для віддаленої роботи?

Microsoft Teams

Тут є можливість чату, відеодзвінків, інтеграції з іншими додатками, зберігання і спільної роботи над файлами. Як відповідь на коронавірус Microsoft надає безкоштовно преміум-версію сервісу на пів року.

Сервіси для відеоконференцій

Zoom

Це - популярний сервіс для відеозв'язку, є безкоштовна (з обмеженням за часом проведення) і платна версії.

Skype

Це - VoIP-сервіс, що належить Microsoft, його можна використовувати для відеоконференцій (безкоштовно - для конференцій до 50 осіб) і текстової листування. Він працює як окреме десктоп- і мобільний додаток, також є в веб-версії.

Google Meet

Через коронавірус компанія зробила преміум-опції додатки безкоштовними для користувачів G Suite до 1 липня: можна проводити відеоконференції з 250 учасниками, стрім для 100 000 осіб. Зустрічі можна записувати на Google Drive.

Teamspeak

Це ще один VoIP-сервіс, спочатку розрахований на геймерів. Тут можна проводити голосові наради і спілкуватися текстом.

Сервіси для роботи з текстом і таблицями

Google Docs і версія для бізнесу G Suite

Це - безкоштовний текстовий редактор, доступний всім користувачам Google, а також бізнесам. Тут можна спільно читати, коментувати й редагувати текстові файли, таблиці, презентації. Файли зберігаються в хмарі, на Google Drive, безкоштовно користувачам виділяється 17 ГБ місця, але місце в хмарі можна докуповувати.

Microsoft Office 365

Це - інструмент для роботи з поштою Outlook, Файлосховище OneDrive, а також з офісними додатками Microsoft зразок Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Microsoft Teams в онлайні. Це - платний сервіс, для домашніх користувачів він коштує від 189 грн на місяць, для бізнесу від $ 5 за одного користувача в місяць.

Таск-менеджери

Jira

Це - платний сервіс командної роботи, ціни на підписку починаються з $ 10 в місяць. Детальніше про нього ми писали раніше.

Trello

Це - безкоштовний сервіс для командної роботи. Тут можна призначати завдання певним користувачам, обговорювати їх і стежити за виконанням дедлайнів.

Basecamp

Тут є групові чати, to do-списки, теми для обговорень і завдання. Є безкоштовна версія, обмежена трьома проектами, 20 користувачами і 1 ГБ місця. Платна підписка коштує $ 99 в місяць, незалежно від кількості користувачів.

Notion

Тут є міні-CRM, to do-переліки для користувачів і моніторинг завдань. Є безкоштовна і платна версія, ціни починаються з $ 4 в місяць.

Monday.com

Це - сервіс для планування і відстеження прогресу проектів, з урахуванням витраченого часу.

Тайм-трекери

Yaware

Це - сервіс української компанії, з його допомогою можна контролювати робочий час співробітників, вести облік часу нарад і перерв, оцінювати ефективність роботи співробітників.

Toggl

Цей сервіс дозволяє відстежувати час, витрачений на виконання завдання, планувати їх в календарі і т.д.

Harvest

Це - платний сервіс моніторингу часу на виконання завдання, він інтегрується з Basecamp, Trello, GitHub.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT