Програма цифрової грамотності стартує в Україні 21 січня, – Федоров

Український уряд запустить Національну програму цифрової грамотності 21 січня 2020 року. Про це заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час презентації результатів соціологічного дослідження цифрової грамотності українців.

“Ми запускаємо із 21 січня курс. Він буде найкращим у світі, адже ми дослідили курси, які наявні в усіх країнах. І коли ви порівняєте, який рівень цифрової грамотності у нас, і який у Європі… Ви побачите наш продукт і зрозумієте, що ми зможемо вирости дуже швидко”, – сказав Федоров.

Як повідомив продюсер освітніх проєктів Мінцифри Віталій Співачук, з 21 січня будуть запущені курси з цифровізації, які зроблять за принципом серіалу.

“Ми подумали, чому б не використовувати елементи зі звичних телеформатів та принципи серіальності всередині курсів. Формат, на якому зупинилися, це формат студії, до якої селебрітіз запрошують у гості експертів і ставлять актуальні запитання від українців”, – сказав він.

Базовий курс поділять на три сезони, кожен із яких матиме свого ведучого. Серед них – Ольга Сумська, Надія Матвеєва і Руслан Ханумак.

Курс вийде українською і російською мовами, а також буде перекладений жестовою.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT