ReSell: новий український ІТ-сервіс для купівлі-продажу б/в електроніки

Міжнародний ІТ-консорціум Intecracy Group запустив роботу маркетплейса з купівлі-продажу уживаної електроніки ReSell.com.ua.

Зараз на сайті можна купувати і продавати мобільні телефони. Зовсім скоро асортимент розшириться за рахунок ноутбуків, планшетів і електронних книг.

ReSell.com.ua позиціонує себе як перший безпечний маркетплейс уживаної електроніки. На ринку б/в товарів є безліч ризиків — шахраї, незрозуміле ціноутворення, жодних фінансових гарантій та підтвердження справності техніки. Новий сервіс обіцяє захистити користувачів від цього.

Ключова особливість ReSell — можливість перевірити технічний стан телефону перед придбанням. За бажанням потенційного покупця це зроблять співробітники спеціалізованого сервіс-центру і знімуть відеозвіт про виконану роботу та можливі недоліки телефону. Перевірку проводять за 10 обов'язковими пунктами, що включають перевірку сенсорного екрану, ресурсу акумулятора, роботи датчиків, модулів бездротового зв'язку тощо.

Телефони, які пройшли перевірку в сервісному центрі, отримують стандартну гарантію від ReSell. За доплату можна замовити збільшену гарантію на термін від трьох місяців до року, її вартість залежить від ціни пристрою.

Для співпраці з приватними підприємцями в ReSell підготували опцію "Надійний продавець". Щоб нею скористатися бізнес-користувач сайту повинен пройти перевірку фахівцями ReSell щодо ділової репутації, а його пристрої повинні відповідати вимогам компанії до якості товарів. Пристрої "Надійного продавця" отримують спеціальну позначку і окремий фільтр в каталозі товарів. За статистикою, більшість покупців вибирають саме такі телефони.

Також сервіс пропонує безкоштовно оцінити телефон перед продажем. Процедура дуже проста і займає кілька хвилин: потрібно лише вибрати із запропонованого списку модель телефону, приблизно оцінити його стан і ввести свою електронну адресу. Після цього система видасть середню ціну вашого телефону, а також покаже динаміку цін в попередні місяці і порівняння з ціною нового апарату.

Для всіх бажаючих продати телефон, розміщення оголошення абсолютно безкоштовне. Додати оголошення можна з будь-якого мобільного пристрою, сервіс спеціально адаптований під використання на смартфоні.

Завдяки партнерам, платіжній системі WAYFORPAY і логістичної компанії "Нова пошта", процес оплати і доставки товару також зроблений максимально безпечним, зручним й швидким. Оплатити замовлення можна післяплатою в будь-якому відділенні "Нова пошта" або за допомогою платіжної картки прямо на сайті.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT