Samsung створила спецверсію смартфона Galaxy S20 Tactical Edition: для потреб армії

Samsung анонсувала випуск спецверсії смартфона Galaxy S20. Модифікація Galaxy S20 Tactical Edition орієнтована на застосування військовими. Обіцяють, що це буде «готовий до завдань військовий смартфон».
Це брендований Galaxy S20 з деякими додатковими програмними функціями та опціями безпеки в міцному корпусі Juggernaut. З апаратної точки зору, Samsung Galaxy S20 Tactical Edition має ідентичні специфікації цивільній версії. Пристрій оснащено 6,2-дюймовим OLED-дисплеєм, процесором Snapdragon 865, оперативною пам'яттю об'ємом 12 ГБ і вбудованою флешпам'яттю місткістю 128 ГБ. Також пропонуються потрійна основна камера і підтримка 5G.
Image
Однак, за інформацією Samsung, Tactical Edition «обслуговує унікальні потреби військових операторів», пропонуючи додаткові програмні функції. До них відносяться режим нічного бачення, який відключає дисплей, щоб не засліпити очі користувача при носінні окулярів нічного бачення. Додатково згадується так названий «режим невидимості», який обіцяє «відключити LTE і заглушити все радіочастотне мовлення для повної автономії зв'язку».
Image
Головною особливістю є режим емуляції ПК. Це означає, що оператори можуть використовувати пристрій для складання звітів, навчання або планування місії, перебуваючи в транспортному засобі або повертаючись на базу. У спробі зацікавити військових, Samsung також покладається на свою систему забезпечення безпеки Knox, оснащену системою подвійного шифрування DualDAR, яка відповідає різним стандартам безпеки уряду США для захисту даних.
Image

Коментар Softline Defence

Новий смартфон є цікавим пристроєм і для використання у Збройних Силах України. Потреби військових дещо відрізняються від потреб цивільних. І мова йде не про більший захист корпусу, а про спеціалізований софт для інтеграції з тактичними системами та достатню для його роботи обчислювальну потужність.

Softline ще у 2014-2015 роках розпочала на волонтерських засадах роботу над тактичною системою, метою якої є об'єднання людей, техніки, засобів розвідки, наведення і вогневого ураження у єдиний інформаційний простір. У якому кожна бойова одиниця бачить оперативну ситуацію на полі бою та взаємодіє з іншою в онлайн-режимі.

Подібний софт потрібно встановлювати на захищених гаджетах, де кожен солдат, сержант або офіцер працює з електронними картами необхідних для них форматів, де за допомогою тактичних знаків наносяться дані щодо планової та фактичної бойової обстановки. Також подібний гаджет має підтримувати функцію обміну повідомленнями у вигляді тактичного чату для виключення помилок при передачі координат. Щоб інформація була максимально точною, до такої системи підключається безліч датчиків — безпілотні літальні апарати, тепловізори, далекоміри, GPS-приймачі тощо.

Звіти, по які йде мова в офіційному повідомлені Samsung, також є "головним болем" для військових. Якщо їх можна буде надсилати зі смартфона, це зекономить досить багато часу та позитивно вплине на швидкість прийняття рішень.

Якщо тактична модель смартфону Samsung відповідає переліченим вимогам, можна цілком підіймати питання про оснащення такими гаджетами українських військових.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT