Softline надає послугу інформування за допомогою смс-розсилки

Днями Міністерство цифрової трансформації та Міністерство охорони здоров’я звернулися до операторів мобільного зв’язку з проханням зробити розсилку інформаційних повідомлень своїм абонентам.

Державні органи влади за допомогою операторів здійснили вже дві смс-розсилки. "Плануємо й надалі користуватись цим зручним інструментом, який дозволяє вчасно інформувати громадян та закликати дотримуватись режиму карантину", — відзначається у прес-релізі Мінцифри.

При таких розсилках повідомлень ніякі персональні дані абонентів не розголошуються і не передаються державним органам. Мінцифра тільки визначає коло людей, яким необхідно надіслати СМС (наприклад, абоненти, що перебували у роумінгу у певних країнах), а оператор самостійно, за наявними у нього даними, робить таку розсилку.

Своєю чергою Softline пропонує здійснювати таку розсилку і бізнесу. Технічну можливість надає наше дочірнє підприємство "Софтлайн Мобільні Системи". Сервіс розсилки смс-повідомлень дозволяє швидко та ефективно оповістити Ваших клієнтів, партнерів і співробітників за допомогою SMS. Скористатися послугою можна на сайті компанії.

Бізнес, який змушений наразі перейти в онлайн, часто не має можливості повідомити про те, що продовжує працювати та про нові способи отримання товарів та послуг. І наш сервіс може допомогти.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT