Створюється механізм перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників

18 липня 2019 року був підписаний Меморандум про співпрацю у розбудові механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Даний Меморандум окреслює основні напрями співпраці між сторонами, які  мають на меті створити та забезпечити подальшу розбудову механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників в Україні. Це важливий крок направлений на протидію корупції, відмиванню коштів, шахрайству, ухиленню від сплати податків та іншим злочинам, що пов’язані з «фіктивною діяльністю компаній».

Меморандум про співпрацю підписали 14 учасників: Міністерством юстиції України, державним підприємством «Національні інформаційні системи», Міністерством фінансів України, Державною службою фінансового моніторингу України, Державною фіскальною службою України, Національним банком України, Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Державним агентством з питань електронного урядування України, громадською організацією «Разом проти корупції», громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна», громадською організацією «Центр протидії корупції», проєктом «Консультаційний фонд підтримки асоціації України-ЄС», Міжнародним фондом «Відродження» та проєктом ЄС Pravo.Justice.

Від Державного агентства з питань електронного урядування України меморандум підписав заступник голови Валерій Бакал.

В ході церемонії менеджерка проекту урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Олеся Архипська зауважила, що Україна одна із перших країн, яка відкрила інформацію про бенефіціарних власників. За її словами, завдяки громадській організації  «Трансперенсі Інтернешнл Україна» спільно із Міністерством юстиції України та державним підприємством «Національні інформаційні системи» ми приєдналися до Глобального реєстру бенефіціарних власників.

«Україна має бути лідером в потужному антикорупційному заході – відкриття інформації про  кінцевих бенефіціарних власників», – зауважила Олеся Архипська.

Дорожня карта дорожня карта запровадження механізму перевірки достовірності інформації про кінцевих бенефіціарних власників, що додається до меморандуму, містить 12 заходів, які мають бути виконані до кінця цього року.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT