Сучасний ситуаційний центр відкрили в Навчальному центрі ВСП у Львові

Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», ситуаційний центр включає у себе приміщення для тимчасово затриманих осіб, кімнати проведення допиту та обшуку, приміщення чергової зміни, навчальний клас, приміщення типу «кіл-хаус» із можливістю зміни розташування мішеней з радіокерованими підйомниками. Також є зони для занять з початкової альпіністської підготовки й проведення огляду транспортних засобів.

— Цей ситуаційний центр дозволяє нам відпрацювати чимало сценаріїв за профілем підготовки сучасних військових поліцейських, — розповідає начальник Навчального центру ВСП підполковник Олег Керницький. — Він спроєктований і обладнаний так, як і подібні центри в структурах військової поліції країн НАТО. Під час втілення проєкту ми дослухалися до порад колег із Канади, США й Литви, враховували їхній найновіший досвід.

Ситуаційний центр урочисто відкрили начальник Військової служби правопорядку в ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун і командир канадської тренувальної місії в Україні Unifier підполковник Сара Хір. Уже в день відкриття у ньому пройшли перші заняття.

— Нині в нас завершується фаховий курс підготовки рядового складу ВСП, який тривав два місяці. Фінальний іспит слухачі складали саме в ситуаційному центрі, — каже підполковник Олег Керницький. — Тут вони виконували завдання із затримання правопорушників, надання першої медичної допомоги, захисту об’єктів військової інфраструктури, демонстрували навички контролю натовпу під час заворушень.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT