Туреччина розпочала серійний випуск важких безпілотників Akıncı

6 лютого компанія Baykar почала серійний випуск важких безпілотників Akıncı. Незабаром перші зразки надійдуть на випробування замовнику – Міністерства оборони Туреччини, після чого новий безпілотник може бути прийнятий на озброєння.

Akıncı зможе перебувати в повітрі до 24 годин, буде мати максимальну висоту польоту 12 км і радіус дії 250 км. Максимальна швидкість польоту безпілотника складе 463 км/г. Вага корисного навантаження складе 1350 кг (450 внутрішньої і 900 – навісне навантаження).

Однією з головних особливостей Akıncı є можливість озброєння боєприпасами, які застосовуються в звичайній авіації. Мова йде про різні типи ракетного і бомбового озброєння, в тому числі турецькі далекобійні крилаті ракети SOM, здатних знищувати цілі на відстані 250 км і побудованих з використанням стелс-технологій. Ця ракета загальною масою в 600 кг несе понад 200 кг вибухівки.

Раніше цей безпілотник презентувався як один з перших проєктів спільного підприємства Black Sea Shield, створеного українською держкомпанією “Укрспецекспорт”, що входить до складу “Укроборонпрому”, і турецьким підприємством Baykar Defence.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT