Новини

Уряд створив Фонд розвитку інновацій

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення Фонду розвитку інновацій. На його діяльність у 2018 році закладено 50 мільйонів гривень.

Зазначається, що основним завданням фонду буде стимулювання інноваційної діяльності.

У пояснювальній записці до проекту постанови Кабміну зазначається, що в держбюджеті на 2018 рік передбачено 50 млн грн на забезпечення функціонування Фонду розвитку інновацій, розпорядником яких призначено держфіндепартамент секретаріату Кабміну.

Заплановано, що фонд забезпечить стимулювання інноваційної діяльності в Україні, комерціалізацію результатів науково-технічних розробок, вихід на ринок нових товарів і послуг, забезпечить надання фінансової підтримки інноваційних компаній і проектів, а також сприятиме пошуку та залученню інвестицій у такі проекти.

Раніше повідомлялось, що уряд планує виділяти кошти на підтримку виробництва інноваційної продукції та реалізацію інноваційних проектів з бюджету.

Нагадаємо, що 26 липня в уряді розробили постанову, якою пропонується надавати фінансування інноваційним стартапам за допомогою системи Prozorro. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/uryad-stvoriv-fond-rozvitku-innovaciy-543063.html

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.