В Україні держоргани починають під'єднання до "Трембіти"

Першу угоду про підключення до системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта» укладено між Державним агентством з питань електронного урядування України та Міністерством фінансів України. Про це повідомляє Держагентство з питань електронного урядування.

Уже найближчим часом чекаємо на якнайшвидше укладення аналогічних угод із ДФС, Пенсійним фондом, Мін’юстом та МВС.

Процес впровадження «Трембіти» прискорився після того, як 25 січня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман видав доручення у місячний термін підключити до «Трембіти» всі зазначені відомства.

Отже, дякуємо Прем’єр-міністру за політичну волю та підтримку електронного урядування!

Нагадаємо, що наприкінці минулого року отримано Експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації на захищений компонент системи взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта». Це свідчить про те, що система відповідає вимогам нормативних документів із технічного захисту інформації.

Більше про систему «Трембіта» та умови підключення до неї можна дізнатися на сайті https://trembita.gov.ua/ua

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT