В Україні запустили волонтерський портал-агрегатор електронних держпослуг

На платформі egov.in.ua зібрано всі рішення електронного уряду в Україні, доступні на сьогодні. Тепер для того, щоб знайти бажаний сервіс, достатньо зайти на один сайт, а не збирати інформацію в інтернеті вручну, стверджують автори агрегатора.

"Ситуація, яка протягом останніх кількох тижнів сформувалася навколо пандемії коронавірусу, показала, наскільки сервіси електронного уряду важливі. Якщо раніше люди могли вибирати між тим, щоб витрачати по кілька годин на бюрократичні процедури і черги, і тим, щоб одержати послугу онлайн, то зараз у них навіть не залишилося вибору", – розповів засновник платформи Ігор Ніколаєв.
За його словами, якщо всі необхідні електронні послуги буде зібрано на одній платформі, інформацію на якій постійно перевірятимуть на актуальність, це значно прискорить діджиталізацію суспільства і виробить нові звички. Важливо, що автори пропонують міні-гранти у сфері E-Gov. А також підтримують рішення, які розв'язують проблеми регіонів.
e-gov_portal.png
e_gov_portal2.png
Softline схвалює усі громадські та волонтерські ініціативи, що розвивають послуги з електронного урядування та саму концепцію E-Gov. Intecracy Group надіслала свої пропозиції з розвитку сервісів у регіонах, які включають вже розроблені та протестовані рішення.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT