В Україні планують скасувати частину довідок замість їх оцифровки

Міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров вважає, що на сьогоднішньому етапі необхідності оцифровувати всі документи немає. Про це він докладно розповів в інтерв’ю виданню “Сегодня”.

“Наприклад, довідка про несудимість. Ці дані є в спецреєстру. Будь-яка організація може підключитися до реєстру і отримати інформацію. Навіщо змушувати людину отримувати довідку? Те ж саме довідці про місце реєстрації. Також є ряд послуг з регулювання бізнесу. Ми розбираємося, які там зайві ліцензії. Готуємо список”, – зазначив міністр.

Крім цього стало відомо заплановану кількість послуг, які будуть переведені в онлайн.

“Ще тиждень тому хотіли за рік 50 найбільш затребуваних держпослуг перевести в онлайн. Зараз хочемо 100. І зробити так, щоб за три роки цими послугами стали користуватися 50% цільової аудиторії. І щоб на 90% ці люди були задоволені”, – додав Федоров.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT