Новини

Засновник Softline та Intecracy Group Юрій Сивицький отримав подяку від ЗСУ

Військовослужбовці Збройних Сил України передали подяку засновнику компанії Софтлайн ІТ та об'єднання Intecracy Group Сивицькому Юрію Ігоровичу подяку за волонтерську допомогу, яку Intecracy Group регулярно надає ЗСУ. Диплом передав Віктор Валєєв, учасник АТО-ООС у складі 56 ОМПБР.

Як зазначив командир 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади підполковник Іванов, "Від себе особисто та від усього особового складу 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади висловлюю Вам щиру подяку за допомогу, надану військовослужбовцям, які виконують свій обов'язок по захисту нашої держави. Докладені зусилля - це Ваш гідний внесок у нашу спільну справу, збереження миру в Україні та відновлення її територіальної цілісності. Сподіваюся на плідну співпрацю в майбутньому".

Intecracy Group, ЗСУ, Збройні Сили України, Юрій Сивицький, Softline

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.